Garantili medyum

Gerçek Medyumlar

Medyumlar Kimlerdir?

Hepimizin bildiği üzere dünyada çok fazla meslek vardır. Medyumlukta bu mesleklerden biridir. Peki sizde mi? böyle yeteneklerin var olduğuna inanmıyorsunuz. Böyle insanlar yardıma ihtiyacı olanlara çok fazla yardım ede bilir. Hayatta herkesin kendi problemleri var ve bunları her insan hal edemiyor. Bazı sorunlar vardır ki doktorlar bile bunları yapamaz. Son çare olarak sizi iyi bir medyumun yanına gitmenizi tavsiye ederim. Medyumlar farklı yeteneklere sahip olan, diğer alemle iletişime geçe bilen insanlardır. Medyum olmak o kadarda zor bir şey değildir. Bazıları bu yeteneklerini daha çocukken fark ederler ve bazılarıysa sonradan bir hoca yanında öğrenerek meslek sahibi olurlar. Böyle insanlar kötü kazaları önceden fark edebilir veya kötü birini çok insan arasından seçe bilir. Peki ya siz böyle birini nasıl bulacağınızı bilmek mi? İstiyorsunuz. İlk başta herkes internet üzerinde en iyi medyum yazarak aramaya başlar. Ancak sanal dünyada da dolandırıcıların olduğunu unutmamak gerek. Öncelikle bir medyumla görüşmeden önce onun yanına daha önceden gitmiş birisiyle konuşsanız çok daha güzel olur.

Garantili Medyum Nasıl Olur?

Herkes kendi işinin güzel olması için çalışır ve işlerini becerikli, iyi insanlara emanet ederler. Bir garantili medyumun garantili iş yapmak için çok fazla bilgiye sahip olması gerekir. Medyum yapacağı büyü hakta bilgileri nasıl yapılır, ne zaman etki eder, nasıl bozulur gibi konuları iyi bilmesi şarttır. En çok yaşanan problemlerden biriside büyüyü yaptırdıktan sonra bozdurmak isteyen müşterilerin olmasıdır. Büyüyü ancak mesleğini çok iyi bilen biri boza bilir.

Büyü Nasıl Yapılır?

Bazı büyüleri yapmak için büyüyü yaptıranın yardımına ihtiyaç duyulur. Her büyünün kendi yapılma şekli vardır. Bunun için semboller, objeler kullanılmaktadır. Geri getirme büyüsü herkesin bir zaman ihtiyaç duya bileceği bir büyüdür. Bu büyü uzaktan yapılmak zorundadır çünkü ayrılan insanların tekrar buluşmazlar. Büyü en kısa sürede etki etmeğe başlayacaktır. Bazen insanlar kötü amaç için büyü yaptırırlar. Unutmamak lazım ki böyle büyülerde büyüyü yaptıranda büyü yapılanda çok fazla zarar görür.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply