Jet kiralama

Mira Aviation 1. Sınıf Havacılık Hizmeti Sunuyor

Havacılık sektöründeki 15 yıllık iş tecrübesi ile müşterilerine jet kiralama ve diğer havayolu hizmetlerini sunan Mira Aviation üstün kalitede hizmet sunmaktadır.

Havacılık Sektörünce Öncü Firma

Mira Aviation, havacılık sektöründe öncü ve kaliteli hizmeti ile rakiplerinin önüne geçmiştir ve müşterilerinin hepsinin %100 memnuniyetini kazanmıştır. Mira Aviation’un bu başarısında sektörde kendisini sürekli geliştirecek şekilde çalışması, çalışanlarının havacılık sektöründeki değişim ve yeniliklere ayak uydurması, müşterilerinin taleplerini karşılayacak hizmet vermesi gibi faktörler etkili olmuştur.

Mira Havacılık Müşterilerin İhtiyaçlarına Göre Hizmet Sunuyor

Mira Havacılık, hizmetini sunarken her müşterisinin taleplerinin birbirlerinden farklı olacağının bilincinde olarak müşterilerinin taleplerine göre farklı hizmetler sunmaktadır. Hizmet verdiği konuya bağlı olarak hizmetteki en ufak değişim hakkında müşterilerini haberdar eden Mira Havacılık, böylece müşterilerinin hizmetin her aşamasından haberdar olmasını sağlamakta ve herhangi bir olumsuz sürpriz ile karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Uzman Ekip Arkadaşları İle Mükemmel Hizmet

Uzman ekip arkadaşları ile müşterilerine hizmet veren Mira Havacılık, müşterilerinin özel uçak kiralama ve diğer istedikleri hizmetlerin gerçekleştirmekte ve projelerin teklif aşamasından sonuç aşamasına kadar müşterilerinin istedikleri şekilde hareket etmektedir.

Mira Havacılık Hizmet Skalasını Geniş Tutmaktadır

Havacılık alanında tek bir konuda hizmet vermek yerine, ortak bir ağdan hizmet vermeyi amaçlayan ve bunun için çalışan Mira Havacılık müşterilerine verdiği hizmetlerin skalasını geniş tutmaktadır. Mira Havacılık’ın müşterilerine sunduğu hizmetlerden birkaçı şu şekildedir:

  • Özel Uçak Kiralama
  • Temsilcilik & Markalar
  • Mevzuat Eğitimleri
  • Bakım, Hangarlama & Yedek Parça Hizmetleri
  • Aracılık ve Satın Alma Danışmanlığı
  • Uçak Operasyon Hizmetleri

Özel Hayatınızın Gizliliğini Garanti Altına Alan Hizmet

Mira Havacılık, müşterilerinin seyahatleri sırasında gizliliklerini garanti altına almayı kendisine görev edinmekte ve bu süreç boyunca da bu gizliliği sağlayacak personeller ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Mira Havacılık İletişim

Mira Havacılık ile Ankara’daki ofisinden ya da online iletişim formu ile iletişime geçebilirsiniz. Mira Havacılık sizlere özel uçak kiralama ve diğer hizmetleri ile ilgili olarak aradığınız bilgi verecek ve istediğiniz kalitede bir hizmet sunacaktır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply