Amerika’dan İstediğiniz Ürünleri Sipariş Edin

Amerika’dan İstediğiniz Ürünleri Sipariş Edeceksiniz

Siz değerli alışveriş hayranları; artık sadece Türkiye’deki alışveriş sitelerinden değil, aynı zamanda yurtdışındaki alışveriş platformlarından da ürün sipariş etme şansına sahipsiniz. Üstelik Amerika gibi, bu alanda dünyanın bir numarası olan ülkenin e-ticaret sitelerinden de ürün temin edebileceksiniz. Peki ama bunu nasıl yapacaksınız? Zira Amerika’daki e-ticaret sitelerinde Türkiye’ye kargolama olanağı yok. Bunu kesinlikle dert etmeyin ve sitemizden yardım alarak, Amerikadan alışveriş yapma keyfini doya doya yaşamaya başlayın. Bugüne kadar Amerika’dan alışveriş yapmak ve ürün temin etmek neredeyse imkansızdı. Fakat artık sizlere vermiş olduğumuz hizmet sayesinde bu imkansız bir durum olmaktan çıktı. Amerika’nın en meşhur ve en kalite alışveriş platformlarından, hangi ürünü istiyorsanız; onun siparişini verebileceksiniz. Türkiye’ye kargolama konusunda da bizden destek alacaksınız. Bize danışmanız durumunda; nasıl sipariş verebileceğiniz konusunda ve ödemeyi nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında sizlere destek vereceğiz.

eBay gibi, dünyanın en popüler, en çok tercih edilen ve milyonlara hitap eden Amerikan alışveriş sitesinden sipariş vermeyi kim istemez ki? Eskiden kargo konusunda sıkıntılar vardı, ancak vermiş olduğumuz hizmet sayesinde bu sorun da aşıldı. Türkiye’ye dilediğiniz ürünün kargo edilmesi konusunda sizlere hizmet verirken, güvenilir bir şekilde alışverişinizi tamamlama konusunda da yardımcı oluyoruz. Gerek teknoloji, gerek moda, gerek tekstil, araba ve diğer alanlarda en kaliteli ürünlerin satışını yapmakta olan eBay üzerinden siz de dilediğiniz ürünü sipariş verebilecek ve bunu da sitemiz sayesinde kolayca gerçekleştireceksiniz. Amerika’dan alışveriş yapma imkanını sizlerle buluşturan sitemiz; bu konuda kurumsal yapısı ve deneyimli elemanlarıyla hizmet vermektedir. Tecrübeli bir ekip ile gerçekleştirilen hizmetimiz sayesinde; ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde adresinize kadar teslim edilmesini sağlayacaksınız. Ürünlerinizi sizin adınıza sipariş edeceğimiz için, kargo derdi ile de uğraşmayacaksınız.

Dünyanın farklı bölgelerinde oturanlar, farklı ülkelerden sipariş verirken; Paypal ödeme yöntemini tercih ediyorlar. Ancak Türkiye’dekiler için böyle bir hizmet bulunmuyor. Bir süre önce Paypal bu hizmetini Türkiye’den çekmişti. Bu yüzden Amerika’dan ürün sipariş ederken, ödemesini kredi kartınızla yapacaksınız. Kredi kartına vade farksız 3 taksit imkanıyla karşılaşacaksınız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply