Ata Yüzme Spor Kulübü

Ata Yüzme Spor Kulübü Hakkında

2010 yılında kurulan ve günümüze kadar çalışmalarına halen devam eden Ata yüzme spor kulübü, bugüne dek yetiştirdiği binlerce insana yüzme alanında verdiği eğitimler ile daha sağlıklı, daha sportif bir yaşamın kapısını aralamakta.Ömer KÜÇÜKKURT Tarafından kurulan ve Her biri alanında uzman eğitmen Kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.En Büyük hedeflerinden biri ‘Dünya çapında Milli sporcu yetiştirmek’ olan Spor Kulübümüz Ata Yüzme Spor Kulübü Hedefine daha çok çalışıp kendilerini geliştirerek ulaşmaktadırlar.

Ata Yüzme Spor Kulübü Faaliyetleri

Hem yetişkin Hem çocuk yüzme kursu faaliyetlerini İstanbul Anadolu yakasında bulunan Olimpik, Yarı Olimpik havuzlarda sürdürmektedirler.Kulübümüz Her üyesine hem sportif açıdan kendilerine bir şeyler katmak hem de bir aile gibi olmanın sevincini yaşamaktadır.Kulübümüz Ata Yüzme Spor Kulübü Verdiği özel dersler ile Sizlere daha etkili, verimli bir ders alarak yüzme alanında becerilerinizi kısa zamanda üst seviyelere çıkaracaktır.Özel yüzme dersiher biri alanında tecrübeli hocalarımız tarafından tam bir titizlik ile sizlere aktarılmaktadır.Hocalarımız özel yüzme dersi vermeden önce sizlerin suya karşı olan psikolojinizi, spor geçmişinizi, yüzme ile ilgili neler bilip bilmediğinizi test ederler. Suya karşı adaptasyonu, su korkusu veya derinlik korkusu gibi. Doğru nefes alma ve nefes verme. Su üzerinde kalabilme. Doğru ayak vuruşu ve kol çekişleri, temel bilgileri önce tek tek antrenörümüz size gösterdikten sonra bu egzersizleri antrenörümüz eşliğinde uygulanmaktadır.

Yüzme Kurslarından Nasıl Yararlanırım ?

Yüzme kurslarımızdan yararlanmak için Bizimle kurslarımızda yüz yüze görüşebilir ve ya Sitemiz aracılığı ile Online Kayıt kategorisinden bizlere ulaşabilirsiniz.Online Kayıt kısmında bulunan Telefon numarasından ve ya E-posta adresinizden sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır.Vereceğiniz bilgilerin bizler için doğru olması çok önemlidir.

Nerelerde Faaliyet Sürdürüyoruz ?

İstanbul Anadolu Yakasında yetişkinlere ve çocuklara yüzme kursu ve özel yüzme dersleri veren profesyonel yüzme okullarımız sayesinde sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul yüzme kursları faaliyetlerini Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Kartal Yakacık Yüzme Havuzu, Maltepe Yüzme Havuzu ve Ataşehir yüzme havuzlarında sürdüren Ata Yüzme Spor Kulübü yüzme çalışmalarını yaz ve kış olmak üzere devam ettirmektedir.Ataşehir Yüzme Kursumuz ile çocuklarımızın daha sağlıklı sportif yarınlara ilerlemesine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

Her zaman Ulu Önder Atatürk’ün Söylediği Gibi ”Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.”
Sözünü ilkemiz sayıyoruz ve gençlerimiz için her geçen gün ilerliyoruz.Sizleri de aramızda görmek isteriz..

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply